Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

Výhradný distribútor pre Slovensko
v oblasti flexibilných bariér proti nárazu
výrobcu AnterSystem

kategória:

prízemné bariéry

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Vysoké obmedzovače sú funkčnou ochranou výjazdových brán a nadzemnej infraštruktúry. Ide o modulárne konštrukcie, ktoré sa dajú prispôsobiť každej bráne a priechodu, ako aj vytvoriť komunikačné trasy neobvyklých tvarov. To je prípad použitia flexibilných zábran Restrictor, pomocou ktorých je možné oddeliť vstup pre vysokozdvižné a transportné vozíky vytvorením okien pre bezpečný presun tovaru a materiálov. Pešia zóna je tak oddelená od prejazdu trolejbusov, čo výrazne zlepšuje komfort a bezpečnosť všetkých ľudí v tomto priestore. 

produkty:

prízemné bariéry

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Aké sú vlastnosti vysokých obmedzovačov?

Najdôležitejšou vlastnosťou vysokých obmedzovačov je schopnosť absorbovať a rozptýliť náraz po celej jeho ploche, vďaka čomu nedochádza k poškodeniu objektu, s ktorým došlo ku kolízii, ani zeme. Ich extrémna odolnosť proti nárazu vyplýva zo štruktúry vyrobenej z pružných prvkov, ktoré sa pod tlakom ohýbajú a rýchlo sa vracajú do pôvodného tvaru. Obmedzovače sú navyše estetickou ochranou brány, ktorá aj napriek uplynutiu rokov vyzerá stále nezmenene. To všetko vďaka použitiu polymérového materiálu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a škodlivým vplyvom UV žiarenia a navyše je recyklovateľný. Tieto typy obmedzovačov možno použiť vo vnútri aj mimo budov.

Najdôležitejšie výhody vysokých obmedzovačov:

  • Vysoká odolnosť voči nárazom a vonkajším poveternostným vplyvom. 
  • Osvedčená ochrana pre brány a vjazdy v oblastiach s vysokou premávkou.
  • Záruka bezpečnosti citlivých miest vystavených poškodeniu.
  • Úspory vyplývajúce z nedostatku potreby nákladných opráv vozidiel alebo maskovania následkov kolízií.
  • Uľahčenie parkovania a pohybu vozidiel v blízkosti brány.

Kde je možné použiť vysoké obmedzovače?

Vysoké obmedzovače budú použité v blízkosti všetkých typov brán, ako aj v oblasti spájajúcej skladové a výrobné oddelenia.

error: Obsah je chránený