Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

Výhradný distribútor pre Slovensko
v oblasti flexibilných bariér proti nárazu
výrobcu AnterSystem

Bezpečnosť je kľúčovým aspektom fungovania každej spoločnosti bez ohľadu na odvetvie. Existuje mnoho metód, ktoré vám to umožňujú zaručiť – jednou z nich sú priemyselné zrkadlá dostupné v našom internetovom obchode. Používajú sa vo výrobných prevádzkach, skladoch, triediarňach, veľkoskladoch či veľkých parkoviskách. Stručne povedané, sú užitočné v priestoroch, ktoré sú silne využívané chodcami alebo motorovými vozidlami.

kategória:

Priemyselné zrkadlá

DIVÍZIA PRIEMYSEL / OSTATNÉ

produkty:

Priemyselné zrkadlá

DIVÍZIA PRIEMYSEL / OSTATNÉ

Vysokokvalitné priemyslné zrkadlá sú prispôsobené moderným požiadavkám a spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Svedčí o tom aj ich certifikácia, ktorá potvrdzuje ich súlad s platnými normami BOZP. Je to vďaka použitiu starostlivo vybraných surovín, vďaka ktorým sa zrkadlá vyznačujú veľmi dobrou odolnosťou a zaručujú uspokojivé používanie po mnoho rokov. K spokojnosti s nákupom prispieva aj jednoduchosť montáže a čistenia.

Vysoko kvalitné priemyselné zrkadlá — panoramatické

Našim zákazníkom poskytujeme nové priemyselné zrkadlá pre rôzne aplikácie. Napríklad špecifikom modelov určených do skladov je charakteristické značenie, dobre viditeľné už z diaľky. Obchodné zrkadlá, vrát. panoramatické, ktoré poskytujú viditeľnosť vo všetkých smeroch (360 stupňov) a sú účinným spôsobom, ako zabrániť zlodejom kradnúť produkty z regálov obchodov. Akrylové modely sa vyrábajú s použitím akrylu alebo polykarbonátu. V kategórii panoramatických zrkadiel sú aj položky s uhlom pohľadu 180 a 90 stupňov.

Dôležitou vlastnosťou pozorovacích zrkadiel  je možnosť montáže na rôzne miesta. Podľa potreby sa pripevňujú na stenu, strop alebo kdekoľvek inde. Svoju úlohu plnia rovnako dobre, bez ohľadu na to, či sú umiestnené vonku alebo vnútri miestností. Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam robí z ponúkaných sférických zrkadiel vynikajúci výkon aj v náročných podmienkach.

Vďaka použitiu starostlivo vybraných surovín sa zrkadlá vyznačujú veľmi dobrou odolnosťou a zaručujú uspokojivé používanie po mnoho rokov. K spokojnosti s nákupom prispieva aj jednoduchosť montáže a čistenia.

error: Obsah je chránený