kategória:

Podlahové značenie formou pások

divízia priemysel / Podlahové značenie

jednofarebná

1mm hrubé priemyselné PVC

silné permanentné lepidlo

zvrásnený povrch

Najodolnejšia označovacia
podlahová páska na svete.

PermaStripe je svetovo najefektívnejší,  odolný systém na značenie čiar a možno ho použiť na značenie chodníkov v skladoch ako alternatívu k maľovaným čiaram alebo živicielnou značkovacou páskou PermaStripe môžete vytvoriť jasne definované trasy pre zamestnancov na vykonávanie povinností a pre hostí, ktorí môžu bezpečne a efektívne  prechádzať pracovnými oblasťami.

VÝHODY:

   PermaStripe je priemyselná značkovacia páska s hrúbkou 1300 mu. Jeho homogénna konštrukcia znamená, že žiadne škrabance neovplyvnia farebné označenie, pretože sú prítomné v celom materiáli.

   Vyrobená z odolného PVC s reliéfnym povrchom a skosenými hranami, páska na značenie PermaStrip sa ľahko aplikuje na čistý suchý povrch pomocou silného trvalého lepidla, ktoré pokrýva základňu od okraja po okraj.

pevná laminovaná konštrukcia

silné permanentné lepidlo

hrúbka 960 µm

narezaný do ľubovoľného tvaru

nízky profil

Jediný kompletný systém
podlahového značenia na svete.

   PermaRoute je jediný,  odolný systém značenia na svete. Vývoj PermaRoute v priebehu rokov vyústil do radu, ktorý môže zahŕňať každú časť podlahového značenia pre továrne, sklady, montážne priestory a logistické základne.

   PermaRoute má vrstvenú konštrukciu. Materiál PVC s pevným, ochranným, čírym vrchným laminátom a silným, permanentným lepidlom na spodnej strane vedie k materiálu, ktorý je nepriepustný pre všetky okrem tých najťažších škrabancov. Vrchný laminát chráni vrstvu PVC, či už ako jednofarebný alebo s povrchovou potlačou.

   PermaRoute umožňuje jednoduchú inštaláciu čistých liniek na pracovisku. Pomáha to vytvoriť chodníky a trasy pre pešiu a automobilovú dopravu, aby mohli vykonávať úlohy efektívne a bezpečne, ako aj poskytovať bezpečné vedenie cez pracovné oblasti. Vyhradené, farebne odlíšené skladové priestory môžu byť tiež označené, aby pomohli optimalizovať procesy.

hrúbka 570 µm

silné permanentné lepidlo

laminát s tlačeným dizajnom alebo informáciami

pevný materiál pre farby Pantone a Ral

Najtenšia páska
priemyselnej kvality na svete.

PermaLean je mimoriadne odolný materiál na označenie podlahy. Hrúbka fólie je neuveriteľných 570 µm (0,5mm), pre aplikácie, kde štandardná podlahová značkovacia páska jednoducho nestačí. Je navrhnutý tak, aby sa dal inštalovať v priestore, ktorý sa dá okamžite využívať, obsahuje extra silné permanentné lepidlo, ktoré po nanesení zostane na svojom mieste! Tenší profil sa dobre hodí na drobné nerovnosti podlahy.

Pre jednofarebné štýly je vyrobený z pevného homogénneho kusu farebnej plastovej fólie s hrúbkou 570µm. Aby farby vzoru HAZARD signalizovali nebezpečenstvo, tlačíme ich na základnú fóliu s hrúbkou 250µm a laminujeme ju potom silným čírym vrchným filmom s hrúbkou 250 µm, aby ste získali čo najodolnejšie označenie nebezpečnosti a vzor sa nedal zoškrabať.

Potlač je chránená pod hrubou vrchnou vrstvou a nedá sa odstrániť.  Mierne reliéfny laminát, aby sa zabránilo pošmyknutiu.

Veľkosti a tvary PermaLean:

Maximálna šírka kotúča je 1260 mm. Existujú dostupné menšie šírky do 15mm. Tvary môžu byť vyrobené aj v akomkoľvek požiadavku na veľkosť až do šírky hlavnej rolky. Náš skladový sortiment vyseknutých vzorov H6905 Permalean je možné vyrobiť veľmi rýchlo. A tak isto aj individuálne tvary (minimálne požadované množstvo objednávky a dodatočné náklady na výrobu).

Podlahové značenie formou pások

error: Obsah je chránený