O NÁS

PREDSTAVENIE FIRMY

Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

INOVATÍVNE RIEŠENIA PRE PRIEMYSEL A ZDRAVOTNÍCTVO

Spoločnosť INOVATIVA s.r.o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá vznikla na základe dlhoročných skúseností spoločníkov v oblasti tvorby čistého, bezpečného a zdravého pracovného prostredia.

Svojim zákazníkom poskytujeme komplexné produkty v dvoch samostatných divíziách:
- Priemysel
- Zdravotníctvo

Našim cieľom je byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre našich distribútorov a zákazníkov, preto kladieme vysoký dôraz aj na výber našich dodávateľov. V rámci svetového trhu aktívne vyhľadávame inovatívne produkty a prinášame ich na slovenský trh.

V roku 2022 sme sa stali výhradným distribútorom Smart návlekového automatu, pre ktorý sme vybudovali distribútorskú aj zákaznícku sieť a neustále sa snažíme rozširovať sortiment tých najkvalitnejších produktov, aby sme boli schopní poskytovať našim zákazníkom komplexnú starostlivosť.

V druhej polovici roku 2022 sme nadviazali viaceré spolupráce v rámci priemyselného segmentu, kde našim zákazníkom poskytujeme služby v oblasti podlahového značenia, bariér, ergonómie a BOZP.

Vybudovať úspešnú firmu nie je jednoduché. Oveľa zložitejšie je však úspešnou firmou aj zostať a naďalej sa zlepšovať, preto sa snažíme spoločnosť rozvíjať na základných hodnotách ako neustále rozširovanie sortimentu, výhodný pomer ceny a kvality, kvalitné služby a inovatívne produkty. Chceme dosiahnuť, aby si naši zákazníci a distribútori pod menom INOVATIVA predstavili špičkového partnera, ktorý im pomôže nájsť riešenie ich problému.

error: Obsah je chránený