Autorizovaný distribútor
produktov spoločnosti Ergo Advantage

Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

kategória:

Potravinárske rohože Stand-Safe

Divízia Priemysel / Ergonomické protiúnavové bezpečnostné rohože rady Stand-Safe

Podlahový systém Stand-Safe

Rohože Stand-Safe™ poskytujú stojacim zamestnancom úľavu od únavy bez nákladov na pravidelnú výmenu podložiek. Rohože Stand-Safe™ sú pripravené na pripojenie na dlhé trasy alebo sú dostupné ako samostatné stanice. Už žiadne trhanie, vlnenie alebo lepenie!

PROTI ÚNAVE

Ergonomické výhody zo zvýšeného prietoku krvi do bodov absorpcie nárazov tela: chodidlá, kolená, nohy a chrbát. V konečnom dôsledku znižuje bolesť a nepohodlie
počas pracovného dňa.

ĽAHKÉ PRIPOJENIE

Bezšvový spojovací systém, výsledkom čoho je dlhá podložka bez rizika zakopnutia a skosené okraje na všetkých štyroch koncoch, čo zaisťuje bezpečnú premávku na podložke aj mimo nej. 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Vodeodolný materiál poskytuje ľahko čistiteľnú a rýchlo schnúcu podložku s drenážnymi kanálikmi pod podložkou, ktorá zabraňuje hromadeniu tekutín pod podložkou.

TRVANLIVOSŤ

Rohož s priemyselnou pevnosťou, nepriepustná pre väčšinu chemikálií, so schopnosťou odolať vonkajším tlakom z väčšiny prostredí. 

ODSTRÁNENIE SKLÁDKY

Vyrobené zo 100% recyklovaného TPU, ktorý by inak skončil na skládke, môže teraz poskytovať výhody, kým nenastane čas na jeho opätovnú recykláciu.

produkty:

Potravinárske rohože Stand-Safe

divízia priemysel / Ergonomické protiúnavové bezpečnostné rohože rady Stand-Safe

error: Obsah je chránený