Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

Výhradný distribútor pre Slovensko
v oblasti flexibilných bariér proti nárazu
výrobcu AnterSystem

kategória:

bariéry vysokého skladovania

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Vysoké skladovacie zábrany slúžia na ochranu priestorov, kde je systém vysokého skladovania tovaru bez skladových regálov. Ich inštaláciou možno účinne zabrániť skĺznutiu predmetov alebo celých paliet, ktoré sú naskladané tak, aby sa maximalizoval priestor v sklade. S ich pomocou je možné oddeliť aj jednotlivé zóny vnútri logistických objektov, preto je ich prítomnosť nevyhnutná pre organizáciu priestoru a udržanie bezpečných podmienok na pracovisku.

Miesta, kde sa skladuje sortiment, by mali byť zabezpečené zábranami minimálne v rovnakej výške ako tovar skladovaný v ich priestoroch. Pri tomto type priemyselnej budovy existuje vysoké riziko, že pri preberaní naskladaného tovaru ho obsluha vysokozdvižného vozíka prevráti alebo zhodí na nezabezpečenú cestu pre chodcov. Takáto hrozba môže byť úplne eliminovaná použitím vysokých skladovacích bariér.

produkty:

bariéry vysokého skladovania

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Aké sú vlastnosti a charakteristické znaky vysokých skladovacích bariér?

Naše vysoké zábrany sú extrémne odolné proti nárazu a dokonale absorbujú nárazovú silu po celom povrchu. Pod tlakom sa ohýbajú a vracajú do pôvodného tvaru.Vhodne zvolené vysoké skladovacie zábrany dokážu eliminovať riziko nehody chodca s naukladaným tovarom. V prípade zosuvu tovaru zábrany fyzicky blokujú jeho pád do pešej zóny. Zábrany tlmia silu nárazu, takže pohlcujú a rozptyľujú silu tlaku. Vďaka tomu sú pred poškodením chránené ako uložené materiály, tak aj samotný povrch.

Dostupné sú rôzne výškové varianty, ktoré je možné ľubovoľne zvoliť podľa vašich potrieb a veľkosti skladovaných materiálov. Nechýba ani možnosť ich plynulého prepojenia, ktoré zaručuje kompatibilný modulárny systém. Vďaka vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu je možné zábrany inštalovať vo vnútri aj mimo budov. 

Najdôležitejšie výhody vysokých skladovacích bariér:

  • Uľahčenie skladovania tovaru vo výškach, v blízkosti komunikačných trás a na miestach ohrozujúcich zamestnancov.
  • Úspora miesta vďaka možnosti viacposchodového skladovania.
  • Zabezpečenie komunikačných ciest.
  • Zabezpečenie bezpečných a pohodlných pracovných podmienok.
  • Zefektívnenie každodennej práce v sklade, logistických centrách a iných priemyselných objektoch.

Kde je možné použiť vysoké zábrany?

Môžu byť použité na akomkoľvek mieste, kde je systém vysokého skladovania tovaru.

error: Obsah je chránený