Inovatívne riešenia pre zdravotníctvo a priemysel.

Výhradný distribútor pre Slovensko
v oblasti flexibilných bariér proti nárazu
výrobcu AnterSystem

kategória:

nástenné nárazníky

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Nástenné nárazníky z dosky ERTAX sú účinnou metódou ochrany rovných plôch, v blízkosti ktorých je vysoké riziko nárazu alebo oderu. Výborne sa hodia do malých miestností alebo na miesta, kde z rôznych dôvodov nie je možné namontovať štandardné blatníky a je potrebné chrániť steny alebo stĺpy pred nárazmi transportných vozíkov, vysokozdvižných vozíkov, iných vozidiel, ale aj tovaru a paliet. 

produkty:

nástenné nárazníky

DIVÍZIA PRIEMYSEL / FLEXIBILNÉ BARIÉRY PROTI NÁRAZU

Čo sú nástenné štíty?

Nástenné nárazníky sú tvrdé a odolné, čo zaručuje vysokú odolnosť proti nárazom a oderom. Svojím dizajnom a použitým materiálom potláčajú hluk a vibrácie v prípade kolízie, čím minimalizujú ich negatívny vplyv. Nástenné nárazníky sa vyznačujú aj množstvom vlastností, ktoré umožňujú ich využitie vo firmách z rôznych odvetví. Spomedzi nich treba spomenúť predovšetkým vysokú elektrickú izoláciu, vodeodolnosť, koróziu a možnosť ich použitia pri nízkych aj vysokých teplotách. Nástenné nárazníky zaberajú málo miesta a zvyčajne sa používajú na miestach, kde nemožno použiť štandardné ochranné zábrany.

Najdôležitejšie výhody nástenných nárazníkov ERTAX:

  • Poskytujú určitú ochranu rovným povrchom pred nárazmi a odreninami.
  • Chránia skladovaný tovar a infraštruktúru budovy.
  • Minimalizujte poškodenie povrchov a vozidiel.
  • Môžu byť inštalované v úzkych miestnostiach vďaka malým rozmerom.
  • Zvyšujú úroveň bezpečnosti zamestnancov na pracovisku.
  • Bezporuchový systém a použitie odolných materiálov umožňujú jeho používanie dlhé roky bez obáv zo straty jeho vlastností.

Kde je možné použiť nástenné nárazníky?

Nástenné nárazníky môžu byť inštalované na akomkoľvek mieste, kde je potrebné chrániť steny, stĺpy, podlahy a iné rovné povrchy vystavené nárazom.

error: Obsah je chránený